Нд, 12.07.2020, 18:35
Вітаю Вас Гость | RSS

Зерна: наука, освіта, культура

Меню сайту

Каталог сайтів

Головна » Каталог сайтів » Партії та організації » Організації

У категорії сайтів: 5
Показано сайтів: 1-5

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам
Проект «Європейський простір: портал проєвропейського громадянського суспільства України” створено Інформаційно-аналітичним центром «Громадський простір» та Європейською програмою Міжнародного фонду «Відродження».

Мета проекту

Портал "Європейський простір” має на меті створити систему інформаційної підтримки процесу європейської та євроатлантичної інтеграції України та надання українським громадянам інформації про діяльність проєвропейського громадянського суспільства.
Важливим завданням порталу є висвітлення діяльності спільних (консолідуючих) ініціатив проєвропейських громадських організацій України, які об’єдналися задля спільного пошуку ефективних відповідей на виклики у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України.
Портал "Європейський простір” покликаний виконувати об’єднавчу місію, для того щоб консолідувати на різних рівнях проєвропейські громадські організації шляхом підтримки та популяризації роботи неурядових організацій у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції, надання громадськості у доступному форматі знань про ЄС та євроатлантичні структури, їхні інституції, правові засади, особливості провадження інтеграційної політики органів влади.
Постійними цілями проекту є створення системи ресурсного забезпечення активної діяльності проєвропейських НУО, удосконалення і розвиток проєвропейських ініціатив, надання інструментарію для представлення широкій громадськості результатів роботи у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції різних інститутів та установ України.
Організації | Переходів: 423 | Додав: Петро Шпига | Дата: 19.12.2012

Громадянський рух ЧЕСНО започатковано групою зацікавлених активістів спільно з представниками партнерства "Новий Громадянин". Рух утворився 29 жовтня 2011 року під час акції "Фільтруємо парламент за 24 години" - рівно за рік до чергових парламентських виборів в Україні.
Мета Руху - активізувати суспільство, щоб очистити майбутній парламент від недостойних депутатів. Символ кампанії – часник - засіб дезінфекції та боротьби з нечистою силою.
Учасники Руху розробили для кандидатів громадські критерії доброчесності, серед яких, зокрема, такі:
  • відсутність фактів порушень прав і свобод людини
  • незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців
  • непричетність до корупційних дій
  • прозорість задекларованих доходів та майна та їх відповідність способу життя
  • особисте голосування в парламенті
  • участь у засіданнях парламенту та роботі комітетів
Спільно з журналістами та громадськими активістами учасники Руху перевірять нинішніх і майбутніх депутатів на відповідність цим критеріям.
Учасники Руху будуть публічно вимагати у політичних сил визнати громадські критерії та не допустити до участі у виборах тих кандидатів, які їм не відповідатимуть.
Ініціатива відкрита для приєднання громадських організацій та індивідуальних учасників. Рух не підтримує жодного політика чи політичну силу, його представники не будуть брати участі у виборах.
Основні заходи Руху ЧЕСНО здійснюватимуть залучені активісти в координації з громадськими організаціями, що візьмуть на себе відповідальність за окремі напрями роботи. Учасники Руху планують: створити регіональну мережу координаційних центрів; збирати та аналізувати інформацію про кандидатів, здійснювати адвокаційні та комунікаційні кампанії, тощо. Для юридичного захисту активістів Руху буде створена окрема волонтерська група з правників та адвокатів.
Організаційна структура Руху ЧЕСНО складатиметься з центральної та 24 регіональних координаційних рад - оперативних штабів, що виконуватимуть тактичні та стратегічні завдання Руху. До координаційних рад входитимуть керівники організацій, що реалізують окремі напрямки діяльності. Індивідуальні активісти, які готові долучитися та підтримати Рух ЧЕСНО, можуть стати «учасниками» або «прихильниками».
Діяльність Руху зосереджена на двох ключових етапах - до офіційного початку виборчої кампанії в липні 2012р. і після старту.
До початку виборчої кампанії учасники Руху планують провести регіональні презентації та дослідити на відповідність критеріям 450 нинішніх народних депутата. За результатами дослідження активісти вимагатимуть від партій не включати у нові виборчі списки тих, хто не відповідатиме визначеним критеріям.
Організації | Переходів: 238 | Додав: Петро Шпига | Дата: 02.08.2012

Інформаційно-ресурсний центр інвалідів
целью максимально удовлетворить потребности людей с ограниченными озможностями в получении новостной информации, on-line общении на форумах, ведении собственного блога, размещать объявления, проводить  социальные анкетирования, опросы и многое другое.
Работа с функционалом портала упрощена и  доступна для аудитории пользователей сети Интернет из числа инвалидов и лиц с ограниченными возможностями, что позволит им получить удволетворение от общения с единомышленниками и максимально реализовать свои творческие возможности.
Данный портал создан по инициативе сторудников "Информационно-ресурсного центра для инвалидов" при Сумской городской центральной библиотечной системе.
"Информационно-ресурсный центр инвалидов" создан благодаря полученным грантам по программе "Библиомост" от Фундации Билла и Мелинды Гейтс в 2010 году. 

Організації | Переходів: 446 | Додав: Petrosem | Дата: 07.07.2011

Українська Всесвітня Координаційна Рада (УВКР) – спілка громадських (неурядових) організацій, які добровільно об’єднують громадян для задоволення й захисту їхніх національно-культурних, мовних, освітніх, творчих, соціальних, економічних, вікових та інших спільних інтересів.Організації | Переходів: 198 | Додав: PetroSem | Дата: 04.07.2010

Сайт Всеукраїнської громадської наукової організації „Експерти України”  є всеукраїнською громадською науковою організацією, яка об'єднує вчених на засадах спільності інтересів для реалізації мети та завдань, передбачених Статутом.
Основна мета організації: задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, сприяння реалізації конституційних прав і свобод громадян України, підвищенню ролі особистості в громадянському суспільстві.
Організації | Переходів: 296 | Додав: PetroSem | Дата: 04.07.2010

Пошук
Міні-чат
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0

Усі права захищені. Copyright Сайт "Зерна" © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz