Чт, 09.07.2020, 03:52
Вітаю Вас Гость | RSS

Зерна: наука, освіта, культура

Меню сайту

Каталог сайтів

Головна » Каталог сайтів » Партії та організації

Партії України [4]Організації [5]

У розділі сайтів: 9
Показано сайтів: 1-9

Проект «Європейський простір: портал проєвропейського громадянського суспільства України” створено Інформаційно-аналітичним центром «Громадський простір» та Європейською програмою Міжнародного фонду «Відродження».

Мета проекту

Портал "Європейський простір” має на меті створити систему інформаційної підтримки процесу європейської та євроатлантичної інтеграції України та надання українським громадянам інформації про діяльність проєвропейського громадянського суспільства.
Важливим завданням порталу є висвітлення діяльності спільних (консолідуючих) ініціатив проєвропейських громадських організацій України, які об’єдналися задля спільного пошуку ефективних відповідей на виклики у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України.
Портал "Європейський простір” покликаний виконувати об’єднавчу місію, для того щоб консолідувати на різних рівнях проєвропейські громадські організації шляхом підтримки та популяризації роботи неурядових організацій у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції, надання громадськості у доступному форматі знань про ЄС та євроатлантичні структури, їхні інституції, правові засади, особливості провадження інтеграційної політики органів влади.
Постійними цілями проекту є створення системи ресурсного забезпечення активної діяльності проєвропейських НУО, удосконалення і розвиток проєвропейських ініціатив, надання інструментарію для представлення широкій громадськості результатів роботи у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції різних інститутів та установ України.
Організації | Переходів: 423 | Додав: Петро Шпига | Дата: 19.12.2012

«УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» – політична партія, яку очолює Герой України, громадський діяч, чемпіон світу з боксу Віталій Кличко.

24 квітня 2010 року під час позачергового VII з’їзду політичної партії «Нова країна» було прийняте рішення про зміну її назви на «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». 7 липня 2010 року нова назва партії була зареєстрована у Міністерстві юстиції України.

Нині у лавах партії «УДАР» понад 10 тисяч партійців у 24 регіонах країни. Усього функціонує понад 596 діючих організацій. Партія брала участь у виборах до місцевих рад у жовтні 2010 році. Сьогодні 399 депутатів - представників партії «УДАР» - працюють у місцевих радах різних рівнів у 15 регіонах України.

 

Основні ідеологічні засади партії:

 • Розвиток України як демократичної держави.
 • Становлення соціально-ринкової економіки.
 • Забезпечення верховенства права, пріоритет громадянських прав та свобод.


Ключові завдання партії:

 • Зміна української політики за рахунок наближення її до інтересів суспільства та європейських стандартів, що дозволить перетворити Україну на успішну європейську державу.
 • Перехід до політики, яка базується на фундаментальних європейських цінностях. Саме базові цінності – верховенство права, повага до закону, дотримання прав та свобод, конкурентна демократія – можуть стати об’єднавчою основою стабільності та розвитку українського суспільства.
 • Необхідність проведення реформ на засадах соціально-ринкової економіки та консолідації суспільства.
 • Повернення на шлях демократичного розвитку України – проведення політичних реформ, спрямованих на створення збалансованої системи влади, розвиток демократичних інститутів та посилення ролі громадянського суспільства.
 • Зміцнення конституціоналізму як основи української державності. Створення Конституції Суспільного Договору.


Партії України | Переходів: 201 | Додав: Петро Шпига | Дата: 09.09.2012

Громадянський рух ЧЕСНО започатковано групою зацікавлених активістів спільно з представниками партнерства "Новий Громадянин". Рух утворився 29 жовтня 2011 року під час акції "Фільтруємо парламент за 24 години" - рівно за рік до чергових парламентських виборів в Україні.
Мета Руху - активізувати суспільство, щоб очистити майбутній парламент від недостойних депутатів. Символ кампанії – часник - засіб дезінфекції та боротьби з нечистою силою.
Учасники Руху розробили для кандидатів громадські критерії доброчесності, серед яких, зокрема, такі:
 • відсутність фактів порушень прав і свобод людини
 • незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців
 • непричетність до корупційних дій
 • прозорість задекларованих доходів та майна та їх відповідність способу життя
 • особисте голосування в парламенті
 • участь у засіданнях парламенту та роботі комітетів
Спільно з журналістами та громадськими активістами учасники Руху перевірять нинішніх і майбутніх депутатів на відповідність цим критеріям.
Учасники Руху будуть публічно вимагати у політичних сил визнати громадські критерії та не допустити до участі у виборах тих кандидатів, які їм не відповідатимуть.
Ініціатива відкрита для приєднання громадських організацій та індивідуальних учасників. Рух не підтримує жодного політика чи політичну силу, його представники не будуть брати участі у виборах.
Основні заходи Руху ЧЕСНО здійснюватимуть залучені активісти в координації з громадськими організаціями, що візьмуть на себе відповідальність за окремі напрями роботи. Учасники Руху планують: створити регіональну мережу координаційних центрів; збирати та аналізувати інформацію про кандидатів, здійснювати адвокаційні та комунікаційні кампанії, тощо. Для юридичного захисту активістів Руху буде створена окрема волонтерська група з правників та адвокатів.
Організаційна структура Руху ЧЕСНО складатиметься з центральної та 24 регіональних координаційних рад - оперативних штабів, що виконуватимуть тактичні та стратегічні завдання Руху. До координаційних рад входитимуть керівники організацій, що реалізують окремі напрямки діяльності. Індивідуальні активісти, які готові долучитися та підтримати Рух ЧЕСНО, можуть стати «учасниками» або «прихильниками».
Діяльність Руху зосереджена на двох ключових етапах - до офіційного початку виборчої кампанії в липні 2012р. і після старту.
До початку виборчої кампанії учасники Руху планують провести регіональні презентації та дослідити на відповідність критеріям 450 нинішніх народних депутата. За результатами дослідження активісти вимагатимуть від партій не включати у нові виборчі списки тих, хто не відповідатиме визначеним критеріям.
Організації | Переходів: 238 | Додав: Петро Шпига | Дата: 02.08.2012

Інформаційно-ресурсний центр інвалідів
целью максимально удовлетворить потребности людей с ограниченными озможностями в получении новостной информации, on-line общении на форумах, ведении собственного блога, размещать объявления, проводить  социальные анкетирования, опросы и многое другое.
Работа с функционалом портала упрощена и  доступна для аудитории пользователей сети Интернет из числа инвалидов и лиц с ограниченными возможностями, что позволит им получить удволетворение от общения с единомышленниками и максимально реализовать свои творческие возможности.
Данный портал создан по инициативе сторудников "Информационно-ресурсного центра для инвалидов" при Сумской городской центральной библиотечной системе.
"Информационно-ресурсный центр инвалидов" создан благодаря полученным грантам по программе "Библиомост" от Фундации Билла и Мелинды Гейтс в 2010 году. 

Організації | Переходів: 446 | Додав: Petrosem | Дата: 07.07.2011

Народний Союз Наша Україна

«Народний Союз Наша Україна» - це народжена Помаранчевою революцією партія, яка відповідає зрілості суспільства та уособлює прагнення народу України.
Український народ довів своє право бути господарем на власній землі та джерелом влади у своїй країні. Прагнення свободи, готовність до рішучих змін перемогли острах і зневіру у державній владі. Віра у власну силу, демократичні цінності та ідеали свободи стала сильнішою за страх та рабську покірність. Люди здобули те, про що давно мріяли -громадянські свободи та можливість творити власну долю своїм розумом і руками.
Головне завдання сьогодні - об'єднати всі сили, здатні взяти на себе відповідальність за подальшу долю України. Інтеграція суспільства ставить перед нами завдання створити нову політичну силу, яка відповідатиме сьогоднішній готовності народу до змін.
Із програми.
Партії України | Переходів: 193 | Додав: PetroSem | Дата: 20.09.2010

Партія регіонів.

Добровільне об’єднання громадян України, яке представляє народні інтереси в державно-політичній системі, свідомо і відповідально поставивши за мету забезпечення належного життя українців. Сьогодні нас і наших прихильників мільйони. У нас досить сил та енергії, знань і досвіду, патріотизму і професіоналізму, щоб втілити в життя мрії наших пращурів, прагнення поколінь українців до незалежності, надії до єдності, реалізації історичної перспективи для українського народу та досягнення особистого успіху кожним громадянином.
Партія регіонів – партія народу, стабільного розвитку, історичної перспективи.
Із програми партії
Партії України | Переходів: 218 | Додав: PetroSem | Дата: 20.09.2010

Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

29 вересня 1991 року у Львові відбулися збори ініціативної групи, а 13 жовтня – установчий З’їзд, який проголосив створення Соціал-Національної партії України. Партія протиставила себе усьому тогочасному українському політикуму.
Оскільки нація в розумінні партії - кровно-духовна спільнота, то основним принципом вступу до партії стала належність до української нації. До партії не приймають атеїстів та колишніх членів КПРС.
14 лютого 2004 року відбувся IX З’їзд, який ухвалив нову назву партії – «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» та обрав народного депутата України Олега Тягнибока Головою ВО «Свобода».
На сьогодні понад 15 тисяч українців є членами партії, а партійні організації ВО «Свобода» діють на всій території України.

Порівнюючи тенденцію суспільної підтримки політичних сил, слід зазначити, що за півтора роки згідно із даними Центру Разумкова рейтинг "Свободи" зріс майже у чотири рази (у лютому 2008 за "Свободу" готові були голосувати 0,8%, напередодні тернопільських виборів у березні 2009 року – 2,4%).

Інші соціологічні служби також фіксують зростання підтримки "Свободи" та долання об’єднанням тривідсоткового бар’єру. Згідно з соціологічним опитуванням, проведеним Національним інститутом стратегічних досліджень у червні 2009 року, за Всеукраїнське об'єднання "Свобода" проголосували би 4% українців.

Також нагадаємо, що у червні 2009 року Всеукраїнське об'єднання "Свобода" потрапило до п'ятірки найбільш динамічних радикальних партій світу за версією впливового американського видання Foreign Policy ( http://www.foreignpolicy.com/story/cms.php?story_id=4940 ).

http://www.tyahnybok.info/diyalnist/novyny/016129/
Партії України | Переходів: 253 | Додав: Petrosem | Дата: 09.09.2010

Українська Всесвітня Координаційна Рада (УВКР) – спілка громадських (неурядових) організацій, які добровільно об’єднують громадян для задоволення й захисту їхніх національно-культурних, мовних, освітніх, творчих, соціальних, економічних, вікових та інших спільних інтересів.Організації | Переходів: 198 | Додав: PetroSem | Дата: 04.07.2010

Сайт Всеукраїнської громадської наукової організації „Експерти України”  є всеукраїнською громадською науковою організацією, яка об'єднує вчених на засадах спільності інтересів для реалізації мети та завдань, передбачених Статутом.
Основна мета організації: задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, сприяння реалізації конституційних прав і свобод громадян України, підвищенню ролі особистості в громадянському суспільстві.
Організації | Переходів: 296 | Додав: PetroSem | Дата: 04.07.2010

Пошук
Міні-чат
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0

Усі права захищені. Copyright Сайт "Зерна" © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz