Чт, 13.05.2021, 14:53
Вітаю Вас Гость | RSS

Зерна: наука, освіта, культура

Меню сайту
Категорії розділу
Культура [56]Наука [33]
Наукові досягнення
Освіта [63]
Новини освіти
Туризм [16]
Цікаві місця, враження, рекомендації
Комп'ютер [37]
Все що стосується комп'ютерів
Різне [86]
Всяка всячина
Курйози [15]
Незвичайне
Україна [79]
Досягнення, цікавинки
Економіка [71]
Новини економіки України та закордону
Здоров’я [36]
Здоров’я, життя, лікування ...
Новини сайту [44]
Новини сайту "Зерна"
Зарубіжні новини [31]
Політика [136]Київ [15]
Київські новини
Спорт [32]Земля, екологія. [9]
Держава [0]

Інформація про сайт

Про  назву "Зерна: наука, освіта, культура"

   Сайт називається "Зерна" тому, що зерно це початок і кінець, із зерен знань, які передаються від покоління до покоління, виростають усі наші досягнення.
Учасники сайту інколи називають себе "зернята" (вперше використала це ім'я у травні 2010 р. Тата).

Призначення

   Навчально-тренувальний сайт призначено для отримання навичок роботи з веб-сайтами й електронною інформацією засобами веб-технологій. На сайт також є навчально-методичні матеріали з окремих дисциплін. Це перший в Україні (а може й у світі) сайт, який призначений не стільки для інформування, скільки для навчання принципам роботи з сайтом: подання новин, коментарів, статей, фото, оцінювання матеріалів та користувачів, листування через сайт, написання повідомлень у форумі та чаті, редагування облікових даних та прав доступу тощо.

   Цей персональний i навчально-тренувальний сайт створив (у вересні 2009 року) і підтримує професор кафедри міжнародної інформації та інформатики Київського міжнародного університету Шпига Петро Семенович.

   Дозволяється використовувати цей сайт з навчально-тренувальною метою усім бажаючим. Запрошую  охочих до співпраці у справі розбудови українських інтернет простору, освіти, науки, культури ... Прошу подавати цікаві новини, пропозиції, зауваження! 

   Для отримання навичок роботи з сайтом потрібно не менше одного разу на місяць:
  • додавати новини, статті, сайти, об'яви, фотографії (до 100  кб) тощо;
  • коментувати, оцінювати новини інших слухачів;
  • надсилати повідомлення колегам засобами сайту;
  • приймати участь у обговоренні різних тем на форумі.

Умови для слухачів (студентів)

   При додаванні новин слухачі мають виконувати умови, з якими вони погодились при реєстрації на сайті (див. текст угоди). Текст новин потрібно давати державною мовою (дозволяється використовувати інтернет-перекладачі, деякі їх адреси наведено у каталозі сайтів) і не порушувати авторські права (електронні або друковані джерела, як правило, дозволяють використовувати інформаційні матеріали лише за умови посилання на них).

   При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов'язкове.
Всі представлені на цьому WEB-сайті "Зерна" оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. 

Структура

   На сайті містяться такі розділи: новини, навчально-методичні матеріали для слухачів (студентів), статті, фотоальбоми, адреси цікавих сайтів, що стосуються науки, освіти, аналітики, інформаційних технологій, форум, питання-відповіді. Матеріали практичних робіт, як правило,  доступні тільки в день їх виконання і тільки для визначеної групи студентів.

   Для запитань, порад, обговорень призначено Форум.
Форум  (веб-форум) – це спеціальне програмне середовище для організації спілкування відвідувачів веб-ресурсу.
Форум (лат. Forum) — майдан в древньому Римі, на якому у різні часові періоди проводилися ярмарки, народні збори, відбувалися засідання сенату, тощо. Зараз поняття форуму використовується на багатьох порталах Інтернету як набір розділів для обговорення різноманітних тем.

Частина матеріалів сайту є загальнодоступною, частина - доступна тільки для зареєстрованих у певній групі користувачів. Для отримання доступу до навчалоьно-методичних матеріалів потрібно звернутися до адміністратора через форму зворотнього зв'язку.

Про реєстрацію

   Для того щоб зареєструватись на цьому сайті натисніть слово "Реєстрація" в центрі або справа у колонці "Форма входу" і на сторінці, яка відкриється, дайте відповідь на запропоновані Вам питання. Потім у отриманому листі (у Вашій поштовій скринці) натисніть на гіперпосилання.

Для реєстрації на сайті потрібно вказати адресу Вашої електронної пошти. Якщо Ви не маєте власної електронної пошти, то попередньо створіть її. Створення особистої електронної пошти можливе на сайтах Мета (http://meta.ua/), Укрнет (http://www.ukr.net/) та інших.
Реєстрації на пошту mail.ru та інші .ru не проходять. Просимо Вас реєструватися на сайті з використанням інших поштових серверів.

   Якщо Вам не вдалось відразу зареєструватись, то повторіть спробу пізніше. Якщо під час реєстрації після введеня Вашої поштової адреси ви побачите повідомлення "Ця поштова адреса вже використовується", то це означає що Ви вже колись реєструвались в системі Ucoz на якомусь іншому сайті. Згадайте потрібний пароль або зареєструйтесь з іншою Вашою поштовою адресою.
Після реєстрації Ви станете членом групи "Зареєстровані". Слухачам Академії  адміністратор змінює групу на МІ, МВ, КН тощо. Для цього після входу на сайт викличте "Мій профіль на сайті" в лівому верхньому меню "Загальне".
У вікні, що з'явиться, натисніть "Змінити дані" (справа вгорі), змініть групу відповідно до абревіатури назви дисципліни і форми навчання та введіть код (нижче у цьому ж вікні). 

Після зміни групи Ви отримаєте право переглядати призначені для вашої групи навчально-методичні матеріали.Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Міні-чат
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0

Усі права захищені. Copyright Сайт "Зерна" © 2021
Безкоштовний хостинг uCoz