Вт, 19.03.2024, 07:20
Вітаю Вас Гость

Зерна: наука, освіта, культура

Меню сайту

FAQ

Головна » FAQ [ Додати питання ]


Поштова адреса, шаблон, вимоги до роботи і до іменування файлу на сторінці  "Навчально-методичні матеріали\Загальні рекомендації"

http://zerna.at.ua/index/zagaln_rekomend/0-9


Відкрити PDF-файл можна за допомогою програми Adobe Reader.
Adobe Reader є світовим стандартом для перегляду PDF-файлів. Це єдина програма для перегляду PDF, яка може відкривати будь-які PDF-документи та працювати з ними.
Використовуйте Adobe Reader для перегляду, пошуку, підписування, перевірки, друку та спільної роботи над PDF-файлами.
Adobe Reader можна безкоштовно завантажити на сторінці
http://get.adobe.com/reader/otherversions/
вибравши операційну систему та мову вашої операційної системи.

По зазначеному інциденту – писати аргументовану, з посиланням на перелічені вище положення нормативних документів скаргу на дії співробітників в орган прокуратури, акцентуючи увагу на тому, що саме несвоєчасне реагування міліціонерів Вишгородського райвідділу міліції на повідомлення про крадіжку вірогідно унеможливило швидке розкриття цього злочину, як кажуть у міліції «по гарячих слідах».
Вимагати проведення службового розслідування, перевірки наявності відповідного запису про крадіжку у журналі реєстрації заяв і повідомлень про злочини і, головне, вивчення записів розмов з черговою частиною по телефону ( телефонні розмови по лінії «102» в обов’язковому порядку фіксуються на відповідний пристрій).
У випадку, коли комусь доведеться потрапити у подібну ситуацію у подальшому, необхідно скористатись простим алгоритмом дій:
1. Запитати та зафіксувати установчі дані (прізвище та ім’я) та звання оперативного чергового райвідділу міліції, який з Вами розмовляє.
2. Якщо цей оперативний черговий починає торгуватись щодо «бензинчика» або встановлює якість нереальні терміни прибуття оперативної групи до місця вчинення злочину, невідкладно зателефонувати оперативному черговому, але вже обласного управління МВС, проінформувати його про неналежне реагування на повідомлення про злочин з боку оперативного чергового територіального райвідділу міліції та зажадати невідкладного реагування на Вашу заяву.
3. Проінформувати про факт неналежного реагування черговою частиною на повідомлення про вчинення злочину по телефону «довіри» чи «гарячої лінії» МВС України, обласного УМВС, інспекції з особового складу, внутрішньої безпеки, номера яких розміщені на інформаційному стенді у кожному міськрайвідділі та веб-сайтах обласних управлінь міліції.  Власне, саме для цього ці "гарячі лінії" та "телефони довіри" і існують.
Детальніше на сайті Українська Гельсінська спілка з прав людини

З метою боротьби з контрабандою та забезпечення захисту вітчизняного ринку від неякісних та не дозволених для застосування в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, до яких відносяться і мобільні телефони, Державним центром радіочастот започаткована загальноукраїнська база кодів ІМЕІ. Дана база створена у відповідності до рішень Національної комісії з питань регулювання зв’язку.

IMEI – це п'ятнадцятизначний серійний номер, унікальний для кожного мобільного телефону. Код встановлюється виробником при виготовленні апарата та призначений для його ідентифікації в мережах стандартів GSM та UMTS.

Код записано в пам’яті телефону. Тому, щоб дізнатись IMEI апарата, достатньо набрати на клавіатурі комбінацію *#06#

Також цей номер можна побачити на наклейці під акумулятором телефону, у гарантійному талоні та на коробці з-під телефону.

У разі невідповідності кодів не радимо купувати цей мобільний телефон через сумнівність його походження, а також ризик його блокування.

Для перевірки на унікальність та легальність коду IMEI здійсніть наступні дії:

   1.      Виведіть на екран свого мобільного телефону його власний код IMEI шляхом набирання на клавіатурі комбінації: *#06#
   2.      Порівняйте виведений на екран код IMEI з кодом IMEI, нанесеним на наклейку під акумулятором мобільного телефону, а також із кодом IMEI, зазначеним у гарантійному талоні та на його упаковці. Усі вказані коди IMEI повинні повністю співпадати.
   3.      Перевірте легальність виведеного на екран коду IMEI мобільного телефону, відправивши SMS-повідомлення з першими 14 цифрами коду IMEI на короткий номер 307 (вартість SMS стандартна відповідно до Вашого тарифного плану). Окрім SMS-повідомлення, Ви можете перевірити легальність коду IMEI на веб-сторінці «Українського Державного центру радіочастот» за адресою: www.ucrf.gov.ua

У випадку отримання SMS-відповіді «Уведений код в БД IMEI не знайдено» або не знайшовши коду на веб-сторінці, радимо відмовитись від купівлі мобільного телефону.

Мобільний пристрій за його кодом IMEI може бути заблокований, наприклад у випадку крадіжки, і в такому випадку пристрій недієздатний навіть із іншою SIM-карткою.

Звертаємо Вашу увагу на високу ймовірність шахрайства за допомогою SMS та голосового звернення до Вас подібного змісту: «Код IMEI Вашого мобільного телефону не зарееєстровано в загальноукраїнській базі даних кодів IMEI, і Ваш телефон буде блоковано». Просимо не відповідати на такі SMS, а у випадку голосового повідомлення просто завершіть виклик.

Також не набирайте на клавіатурі будь-яких комбінацій літер або цифр, які можуть бути зазначені в надісланому SMS-повідомленні, як начебто необхідні для реєстрації чи розблокування мобільного телефону.
Сайт МТС.

Звернутися в Управління  (відділи) у  справах  громадянства, імміграції  та реєстрації  фізичних  осіб головних  управлінь  МВС   України.

Контактні телефони територіальних підрозділів служби ГІРФО м. Києва


Управління у справах громадянства,
імміграції та реєстрації фізичних осіб
ГУМВС України в м. Києві – бул. Т. Шевченка, 34, 234-11-98, 235-13-65.


Голосіївський район – вул. Голосіївська, 15, тел. 525-19-65, 525-69-08;
Дарницький район – пр. Бажана, 3, тел. 560-98-40, 560-98-42;
Деснянський район – вул. Драйзера, 22, тел. 546-67-51, 515-36-73;
Дніпровський район – вул. Лебедєва, 15, тел. 292-23-23, 292-72-51;
Оболонський район – вул. Автозаводська, 25-а, тел. 430-95-82, 430-17-58;
Печерський район – вул. Суворова, 14/12, тел. 280-43-36, 280-01-10;
Подільський район – вул. Межигірська, 30, тел 425-20-35, 425-22-37;
Святошинський район – вул. Г.Юри, 9, тел. 407-02-98, 407-05-43;
Солом'янський район – вул. Єреванська, 25, тел 242-54-48, 242-54-98;
Шевченківський район – вул. Герцена, 9, тел. 483-22-98, 486-05-78;
пр. Перемоги, 60, тел. 456-10-66, 456-74-58;

вул. Б.Хмельницького, 10, тел. 235-71-62, 234-60-64.

Дні та час прийому територіальних підрозділів:


Вівторок з 9-00 до 19-00 (обідня перерва з 13-00 до 14-00)
Середа з 9-00 до 13-00
Четвер з 9-00 до 19-00 (обідня перерва з 13-00 до 14-00)
П'ятниця з 9-00 до 19-00 (обідня перерва з 13-00 до 14-00)
Субота з 9-00 до 16-00


  Повідомлення УГІРФО ГУМВС України в м. Києві:


Шановні громадяни!

В Управлінні у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб ГУМВС України в м. Києві (УГІРФО) встановлено телефон довіри 235-13-65, за яким Ви можете звернутися в разі виникнення питань паспортно-візового характеру та з пропозиціями щодо покращання цієї діяльності.

Телефон довіри працює щоденно (крім неділі) з 9 до 18 години, в суботу - з 9 до 14 години.

Обідня перерва - з 13 до 14 години.


Про оформлення закордонних паспортів нового зразку в Україні

Останнім часом у світі склалася загальна тенденція до посилення правоохоронної складової у сфері міграційної політики та запровадження біометричної ідентифікації власників закордонних паспортів.

Зважаючи на визначений Україною курс на євроінтеграцію постановою Верховної Ради України від 23 лютого 2007 року №719-V затверджено Положення про паспорт громадянина України для виїзду за кордон нового зразку, який відповідає сучасним міжнародним вимогам.

Для практичної реалізації положень згаданого документа 26 червня 2007 року Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову №858 „Про затвердження технічного опису й зразка бланка паспорта громадянина України для виїзду за кордон та внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України”.

Цією урядовою постановою затверджено новий зразок закордонного паспорта, який відповідає вимогам Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО), та порядок централізованого оформлення, виготовлення та видачі нових документів.

Згідно з новими стандартами, закордонний паспорт має обкладинку синього кольору. В ньому передбачено 25 ступенів захисту. Зокрема, сторінка даних, на яку наноситься інформація про власника паспорта способом лазерного гравірування, виготовлена з багатошарового полікарбонату з захисним покриттям. Внутрішні сторінки документа містять фонові графічні візерунки єдиної національної тематики, яка відтворена в зображенні орнаментів і геральдики, притаманних для відповідних регіонів країни.

Загалом поєднання сучасних матеріалів з новітніми технологіями, які використовуються для виготовлення нового закордонного паспорта, гарантує максимальний захист від підробки та фальсифікації.

Закордонний паспорт оформлюється в термін до 30 діб та до 10 діб при достроковому оформленні.

Для отримання такого паспорта громадянам необхідно звернутися до підрозділу служби громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб та надати наступні документи:

- паспорт громадянина України, свідоцтво про народження (для осіб віком до 16 років);

- копія виданої податковим органом довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, крім осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера та офіційно повідомляють про це відповідні державні органи;

- квитанцію про сплату державного мита або документ, що підтверджує повне чи часткове звільнення від його сплати;

- особи віком від 18 до 25 років, які підлягають призову на строкову службу, разом з заявою про оформлення паспорта подають довідку відповідного військового комісаріату щодо можливості виїзду з України;

Відповідно до статті 3 Декрету Кабінету міністрів України „Про державне мито” за видачу закордонного паспорта громадянами сплачується державне мито у розмірі 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 170 грн. За дострокове (до десяти робочих днів) оформлення ставка державного мита збільшується на 100 відсотків і становить 340 грн. Крім того, відповідно до законодавства, територіальні органи та підрозділи ДДГІРФО здійснюють перевірку наявності чи відсутності обставин, що обмежують право громадянина на виїзд за кордон. При цьому громадяни сплачують послуги інформаційних підрозділів органів внутрішніх справ відповідно спільного наказу МВС, Мінфіну та Мінекономіки від 15.03.2000 року №152/52/29, зареєстрованого в міністерстві юстиції 25.05.2000 р. за №305/4526, вартість яких 10.20 грн., а в разі здійснення термінової перевірки (до десяти діб) 20.40 грн.

Подання інших документів законодавством не передбачено.

Як і в кожній новій справі, на перших етапах роботи по запровадженню нових паспортних документів виникли деякі перебої у їх видачі.

З метою уникнення соціальної напруги в суспільстві, пов'язаної з затягуванням термінів оформлення та видачі закордонних паспортів, вжито практичних заходів щодо належної організації територіальними органами та підрозділами служби громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України роботи з прийому громадян з питань оформлення закордонних паспортів.

В першу чергу, збільшено кількість днів прийому громадян та час, визначений для цього. А починаючи з 27 червня 2007 року, Державне підприємство „Державний центр персоналізації документів” перейшло на цілодобовий режим роботи.

За оформленням закордонних паспортів нового зразка громадяни можуть звернутися до наступних районних підрозділів служби громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб ГУ МВС України в м. Києві:



Голосіївський район – вул. Голосіївська, 15, тел. 525-69-08;

Дарницький район – пр. Бажана, 3, тел. 560-98-42;

Деснянський район – вул. Драйзера, 22, тел. 515-42-77;

Дніпровський район – вул. Лебедєва, 15, тел. 559-14-44;

Оболонський район – вул. Автозаводська, 25-а, тел. 430-95-84;

Печерський район – вул. Суворова, 14/12, тел. 280-01-10;

Подільський район – вул. Межигірська, 30, тел 425-40-67;

Святошинський район – вул. Г.Юри, 9, тел. 403-04-85;

Солом'янський район – вул. Єреванська, 29, тел 243-05-78;

Шевченківський район – вул. Герцена, 9, тел. 486-05-78;
пр. Перемоги, 60, тел. 456-63-64;


Управління у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб
ГУМВС України в м. Києві – бул. Т. Шевченка, 34, 234-11-98.

Дні та час прийому:
Вівторок з 9-00 до 19-00 (обідня перерва з 13-00 до 14-00)
Середа з 9-00 до 13-00
Четвер з 9-00 до 19-00 (обідня перерва з 13-00 до 14-00)
П'ятниця з 9-00 до 19-00 (обідня перерва з 13-00 до 14-00)
Субота з 9-00 до 16-00

Вжитими заходами ситуацію з видачі закордонних паспортів нового зразку вдалося стабілізувати.

Станом на 5 жовтня 2007 року в Україні оформлено більше ніж 200 тисяч закордонних паспортів нового зразку. Зокрема, в м. Києві видано 39299 нових паспортів.

З метою недопущення затягування розгляду звернень громадян з паспортних питань, штучного створення черг на оформлення та видачу паспортних документів у Державному департаменті у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України встановлено телефон довіри 254-96-66 для звернення громадян, в Управління у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб ГУМВС України в м. Києві – телефон довіри 235-13-65.


http://militia.kiev.ua

Пошук
Міні-чат
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 12
Гостей: 12
Зареєстрованих: 0

Усі права захищені. Copyright Сайт "Зерна" © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz