Пн, 16.12.2019, 01:00
Вітаю Вас Гость | RSS

Зерна: наука, освіта, культура

Меню сайту

Каталог статей

Головна » Статті » Освіта » Комп'ютерні технології

Стилі у текстових редакторах

Стиль - це сукупність параметрів форматування тексту у текстовому редакторі або настільній видавничій системі, що має свою унікальну назву. Стиль містить вказівки на параметри шрифту (назву, колір, розмір тощо), абзацу (відступи, інтервал, положення тощо), рівень, мову, рамку тощо.
Використання стилів дозволяє підвищити ефективність і прискорити оформлення текстів.
Форматування за допомогою стилів зводиться до вибору (через виділення чи встановлення курсору) одного чи декількох фрагментів тексту та застосування необхідного стилю.
Є вбудовані стилі (Звичайний, Заголовок 1, Назва тощо, які містяться в основному шаблоні) і стилі, назву яких призначає користувач.
Параметри стилів можна змінювати. При зміні параметрів стилю змінюється оформлення всіх фрагментів тексту, що оформленні цим стилем. Основним стилем, встановленим за замовчуванням, є стиль "Звичайний" ("Обычный", "Normal"). Цей стиль використовується для основного тексту будь-якого документа і служить основою для створення інших стилів.

Особливості застосування стилю.

У MS Word стиль може бути застосований як до цілого абзацу, так і до кільком символів. Принципова відмінність полягає в тому, що абзац можна не виділяти, достатньо встановити в ньому курсор (довільна позиція). Стиль символів можна застосувати тільки до виділеного фрагмента тексту.
Категорія: Комп'ютерні технології | Додав: Piters (08.10.2012) | Автор: Петро Шпига
Переглядів: 1469 | Теги: MS Word, стиль, документ, швидко редагувати документ, текстовий редактор, текст | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Міні-чат
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0

Усі права захищені. Copyright Сайт "Зерна" © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz