Нд, 12.07.2020, 18:32
Вітаю Вас Гость | RSS

Зерна: наука, освіта, культура

Меню сайту

Каталог сайтів

Головна » Каталог сайтів » Розбудова України

Персональні сайти [2]Культура і мистецтво [10]

У розділі сайтів: 8
Показано сайтів: 1-8

«Культурний Проект» – організація, створена для здійснення освітніх програм у сфері візуального мистецтва.
Ми - команда натхненних однодумців, що розробляють та втілюють навчальні програми, які допомагають отримати безцінні знання про найтонше і найчутливіше у сучасному матеріальному світі - мистецтво.
Ми об’єднуємо людей, що мають досвід та наснагу ділитись знаннями; здійснюємо проекти, що поширюють та роблять доступною найсучаснішу інформацію; організовуємо події, які сприяють розумінню мистецтва в усіх його проявах.
Ми закохані у свою справу та сучасний світ люди, що вбачають своєю місією прикрасити буденне життя кожного, незалежно від віку та досвіду, яскравими фарбами мистецтва, додати нових позначок на особистих культурних мапах сучасних українців.
Усі наші події – річні курси та авторські лекції,  зустрічі з цікавими людьми - пропонують освіту у приємній та неформальній атмосфері людям різного віку з різним ритмом життя.
Культура і мистецтво | Переходів: 161 | Додав: Петро Семенович | Дата: 10.06.2012

Біблійна Школа Духовного Вдосконалення Протоієрея Олега Ведмеденка займається дослідженням шляхів внутрішнього вдосконалення людини через вивчення слова Божого по духу: як форми, так і змісту Писань (духовна символіка та містичний смисл сакральних текстів).
На відміну від узвичаєних сьогодні трактувань ця школа тлумачить Біблію по духу, за словом Григорія Богослова: "Крізь букву проникай у внутрішнє", втім, не відкидаючи букви там, де вона не суперечить духові Писання. Таким чином, ми розглядаємо Біблію як чотиривимірну Книгу, яка має буквально-історичний, морально-етичний, духовно-символічний та найглибший і найважливіший - містичний зміст.
Персональні сайти | Переходів: 179 | Додав: Petrosem | Дата: 21.07.2011

Твори Тараса Шевченка
Культура і мистецтво | Переходів: 181 | Додав: Петро Шпига | Дата: 22.05.2011

Український форум академічної музики

Культура і мистецтво | Переходів: 149 | Додав: Петро Шпига | Дата: 22.05.2011

Галерея «Маляр»
Колекція полотен сучасних українських художників, а також роботи скульпторів, майстрів декоративного мистецтва, фотографів. Галерея «Маляр» надає можливість експозиції та продажу творів мистецтва в режимі он-лайн. Завітайте до нашої Галереї і оберіть роботу, яка стане прикрасою Вашого інтер’єру чи чудовим подарунком для рідних та знайомих.Ми турбуємося про красу, стиль та вишуканість Вашого життя!
Культура і мистецтво | Переходів: 322 | Додав: Petrosem | Дата: 13.03.2011

Історія створення
Центральний державний архів зарубіжної україніки (ЦДАЗУ) був створений на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України "Про утворення Центрального державного електронного архіву України та Центрального державного архіву зарубіжної україніки" від 12 травня 2007року № 279-р. як координаційний центр з питань роботи з документами архівної україніки, що зберігаються в інших державних архівах та архівних підрозділах організацій та громадських об'єднань, в інших юридичних осіб України, а також у громадян України, іноземців та осіб без громадянства.

Наша місія
Поглиблення взаємодії із закордонним українством - один із ключових пріоритетів у міжнародній діяльності ЦДАЗУ, спрямований на проведення заходів із поповнення Національного архівного фонду документами, що належать до культурної спадщини української нації та перебувають за кордоном.

Основні напрямки діяльності архіву
Працівниками архіву здійснюється робота по формуванню Національного архівного фонду, його упорядкуванню та збереженню, створенню довідкового апарату до документів; реєстрації архівної україніки, що зберігається в зарубіжних та українських установах; інтенсивному використанню документальної інформації в науково-дослідній та просвітницькій діяльності та ін.
Ці та інші напрямки роботи архіву не лише дають змогу внести свій доробок у документування та створення повноцінної картини розвитку української нації, а й сприяють активізації міжнародного співробітництва у сфері архівної справи.
Одним із перших результатів міжнародного співробітництва у архівній сфері стало підписання між ЦДАЗУ та Державним літературно-меморіальним музеєм-заповідником М. О. Некрасова "Карабиха" ( с. Карабиха Ярославської обл., Ярославского р-ну) договору про наміри щодо співробітництва з опрацювання документів відомого поета та перекладача М. М.Ушакова. ЦДАЗУ тісно співпрацює з Міністерством закордонних справ України, з Державною службою контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон при Міністерстві культури і туризму України, бере участь в організаційних заходах міжнародних українських організацій. Зокрема, світова українська спільнота була ознайомлена із напрямками діяльності ЦДАЗУ під час роботи Міжнародного конгресу "Діаспора як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті" (червень 2008 року, м. Львів) та IX Світового конгресу СКУ (серпень 2008 року, м.Київ). Разом з Комітетом Верховної Ради України з питань культури і духовності та Дипломатичною академією України МЗС України, ЦДАЗУ прийняв участь у організації та проведенні круглого столу "Повернення культурних цінностей в Україну" (11 лютого 2009р.).
Використання документів здійснюється архівом у багатьох напрямках: у статтях, на радіо та телебаченні, у тематичних виставках, під час лекцій для школярів та студентської молоді, на наукових та пресових конференціях, круглих столах та для інших організаційних заходів.
Культура і мистецтво | Переходів: 553 | Додав: Petrosem | Дата: 12.02.2011

Всеукраїнський громадський рух «Не будь байдужим!» («НББ») - єдина в Україні організація громадянського суспільства, яка системно працює задля знищення совковості (а) та  шароварщини (б) на рівні окремого українця та цілої держави. За 3,5 роки існування ми створили спільноту небайдужих професіоналів, яка під гаслом «Ні - Малоросії! Зробимо країну Україною!» провела 70 яскравих акцій. Рух не є політичним, він нікого не рекламує, не був і не буде пов’язаним із жодними політичними силами. Активістами руху є найвідоміші в Україні музиканти, письменники, спортсмени, модельєри, журналісти (див. підрубрику УЧАСНИКИ ). Вони ставлять на меті подолати негативні стереотипи щодо колгоспності української мови, маргінальності української історії та неповноцінності української культури, що тривалий час з ними жили українці.
Культура і мистецтво | Переходів: 182 | Додав: Petrosem | Дата: 18.12.2010

Україні потрібні якісно нові лідери. Саме тому я шукаю таких лідерів для створення якісно нової політичної команди, яка буде здатна кардинально змінити Україну на краще.

Також я шукаю небайдужих, патріотичних та активних людей, які готові підтримати команду якісно нових лідерів та разом досягти нашої спільної стратегічної мети. А мета у нас одна - щасливі українці (всі громадяни України) в успішній Україні.

На цьому сайті Ви зможете дізнаватися про мне, мої позиції, плани та діяльність. Тут Ви також зможете висловити свої думки і приєднатися до команди чесних, компетентних та успішних патріотів України.
Персональні сайти | Переходів: 268 | Додав: Petrosem | Дата: 05.03.2010

Пошук
Міні-чат
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0

Усі права захищені. Copyright Сайт "Зерна" © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz