Вт, 23.04.2024, 21:17
Вітаю Вас Гость | RSS

Зерна: наука, освіта, культура

Меню сайту
Категорії розділу
Культура [56] Наука [33]
Наукові досягнення
Освіта [63]
Новини освіти
Туризм [16]
Цікаві місця, враження, рекомендації
Комп'ютер [37]
Все що стосується комп'ютерів
Різне [86]
Всяка всячина
Курйози [15]
Незвичайне
Україна [79]
Досягнення, цікавинки
Економіка [71]
Новини економіки України та закордону
Здоров’я [36]
Здоров’я, життя, лікування ...
Новини сайту [44]
Новини сайту "Зерна"
Зарубіжні новини [31]
Політика [136] Київ [15]
Київські новини
Спорт [32] Земля, екологія. [9]
Держава [0]

Головна » 2009 » Грудень » 26 » Люди з особливими потребами повинні не лише отримувати відповідні знання, а й реалізувати себе в професії та суспільному житті
20:33
Люди з особливими потребами повинні не лише отримувати відповідні знання, а й реалізувати себе в професії та суспільному житті
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин у п´ятницю відвідав Хмельницький інститут соціальних технологій, який є структурним підрозділом Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

«В Україні майже 3 млн. інвалідів на 46 млн. населення, - зауважив В.Литвин під час відвідування навчального закладу, у якому приділяють велику увагу студентам з особливими потребами. - Усі законодавчі акти, необхідні для захисту та забезпечення потреб людей з обмеженими можливостями, прийняті. Але, як правило, вони погано виконуються».

Втім, на думку керівника українського парламенту, питання не лише в тому, щоб забезпечити матеріальну підтримку людей, які потребують особливої уваги. Питання, вважає він, лежить в іншій площині - моральній. «Ми маємо зробити все, щоб ці люди відчували себе запитаними, не зайвими, не викинутими з життя суспільства. І те, що робиться в університеті «Україна», заслуговує на велику повагу та всіляку підтримку», -переконаний Голова Верховної Ради України.

За його словами, сьогодні в Хмельницькому інституті соціальних технологій навчається майже 90 чоловік, які мають особливі потреби, «і вони такі ж люди, як і всі ми, у них таке ж серце, такий же розум, такі ж думки і прагнення жити щасливими». У цьому контексті В.Литвин висловився за розробку та реалізацію спеціальних програм для того, щоб люди з особливими потребами мали можливість не лише отримувати відповідні знання, а й реалізувати себе в професії та суспільному житті.

Довідково: Університет розвитку людини «Україна», який не має аналогів в Україні, втілює в нашій державі нову модель демократичних стандартів стосовно реалізації права людини на освіту. Університет "Україна" -єдиний вищий навчальний заклад інтегрованого типу, відкритий для молоді неоднакового рівня підготовки, диференційованих соціальних можливостей і різного стану здоров'я. Місія університету - якісна доступна вища освіта для людей, які прагнуть повної особистісної самореалізації на користь суспільству, у тому числі для молоді з особливими потребами. На сьогоднішній день в університеті "Україна" (включаючи 23 регіональних представництва по всій країні) навчається близько 16 тисяч студентів. Підготовка фахівців здійснюється висококваліфікованими викладачами, провідними вченими України, досвідченими практиками, яких в університеті майже півтори тисячі.

Бурхливий розвиток мережі територіально відокремлених структурних підрозділів забезпечує реалізацію одного з концептуальних принципів, покладених в основу створення університету: не студент іде до вузу, а вуз приходить до студента у кожен регіон країни, а в перспективі - розвиток дистанційної форми навчання - у кожен дім. Це дає можливість навчатися інвалідам і студентам, які належать до малозабезпечених верств населення та не мають змоги навчатися у великих освітніх центрах, оскільки є інвалідами.

Категорія: Різне | Переглядів: 478 | Додав: Irina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Ян  
Вважаю, дистанційне навчання та/аба хочаб можливість складання іспитів неохідне в Укр

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Грудень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Міні-чат
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0

Усі права захищені. Copyright Сайт "Зерна" © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz