Нд, 27.05.2018, 06:51
Вітаю Вас Гость | RSS

Зерна: наука, освіта, культура

Меню сайту

Каталог статей

Головна » Статті » Освіта » Освіта в Україні

Українська освіта

Українська освіта


Тетяна Монтян: Ми з чоловіком завжди згадуємо анекдот: сидить мужик, дивиться телевізор: «Боксер Пупкін отримав за бій iз боксером Дрюпкіним 3 мільйони баксів. Футболіста Дуркіна продали за 5 мільйонів в інший клуб. Син мужика вчить уроки. Мужик дає потиличник і каже: «Що ти сидиш, казна–чим займаєшся?! Пішов би морду комусь набив чи м’ячика поганяв».
Ми розуміємо, що те, чому вчать у школі, їм навряд чи знадобиться. Дітей треба вчити приймати рішення — швидко і з урахуванням всіх обставин. Це головне. А інформацію можна знайти потім, коли стане відомо, яка інформація потрібна.
Можливо українська освіта візьме за зразок британську модель описану в Лукоморье: "... В конце 80-х годов XX века произошёл резкий крен - правительство Соединённого Королевства решило отойти от политики «высшее образование должно быть элитарным и недоступным рядовому пролетарию». Щедрой рукой британские государственные мужи принялись раздаривать статусы университетов всевозможным заведениям уровня ПТУ. Данные действия благотворно сказались на сих шарагах: у начальников начало зашкаливать ощущение сопричастности, а рыцари научной истины с тысячекратным усердием принялись двигать родную науку в светлое будущее. Хотя сделано это было не с целью угробить родную науку, а потому что развитие науки требовало не просто умников-одиночек типа того же Ньютона или Максвелла, а хорошо структурированной и налаженной цепи групп исследователей, то есть для начала требовалось их большее количество. Например, сегодня почти все открытия делаются группами исследователей, а не одиночками.
Тем не менее, чуда не произошло. На выделенные деньги товарищи учёные стали заниматься какой-то наукообразной мутью, вовлекая окружающих в процесс распила и разворовывания государственных денег на околонаучные цели ...
.Рейтинг

Про рейтинг провідних університетів світу та вищі навчальні заклади України. 
УНІАН 30.03.2011 17:49 Анна Ященко (перейти). Серед відгуків на статтю теж є цікаві.

ВНЗ України - відгуки та рейтинг користувачів! Освітній портал. Відгуки про НАДУ тут.
ВНЗ України - відгуки на сайті Парта. Відгуки про НАДУ тут.
 
 

Комп'ютерні технології в освіті

 
 

Інтернет-технології в освіті

Нині комп'ютерні системи та телекомунікаційні мережі пронизують усі грані суспільного життя, є неодмінним атрибутом діяльності фахівців будь-якої галузі. Серед сучасних інформаційних технологій особливої ваги набувають телекомунікаційні технології пов’язані з мережею Інтернет та веб-сайтами.
Роботі з сайтами потрібно навчати. Вивчення принципів роботи з сайтами лише через подання теоретичних матеріалів, роботу з пошуковиками та офісним програмами,  не дає необхдних для знань та умінь. Потрібні наочні засоби, які б забезпечили краще засвоєння змісту, формування стійких навичок у студентів.
Перший навчально-тренувальний сайт "Зерна: наука, освіта, аналітика" (http://zerna.at.ua) було створено Шпигою П.С. у вересні 2009 року.
Сайт дозволив теоретично обґрунтувати та експериментально перевірити можливість створення й практичного використання навчально-тренувальних сайтів, веб-технологій у навчальному процесі ВНЗ.
Детальніше у статті: Шпига П.С. Навчально-тренувальний сайт викладача як інноваційний компонент сучасної освіти // Інноваційний розвиток освіти України, закордонний та вітчизняний досвід інтеграції до Європейського освітнього простору: Зб. матеріалів VІІІ Всеукраїнської наук.-метод. конф., Київ, 24-25 травня 2011 р. – К.: МНТУ, – 2011. – C. 109-214.

Матеріали щодо Болонського процесу та ECTS
 
 
 
Категорія: Освіта в Україні | Додав: Piters (30.03.2011) | Автор: Петро Шпига W
Переглядів: 619 | Теги: Україна, навчальні заклади, рейтинг, Освіта, Університет | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Міні-чат
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Зареєстрованих: 0

Усі права захищені. Copyright Сайт "Зерна" © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz