Пт, 29.03.2024, 07:57
Вітаю Вас Гость | RSS

Зерна: наука, освіта, культура

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » КиМУ » Комп`ютерні видавничі технології » Про Комп`ютерні видавничі технології
Про Комп`ютерні видавничі технології
PitersДата: Пн, 23.09.2013, 13:00 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 91
Репутація: 8
Статус: Offline
Обговорення питань дисципліни. Основний файл дисципліни тут.
 
YDarinaДата: Вт, 19.11.2013, 11:13 | Повідомлення # 31
Сержант
Група: Зареєстровані
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Статус: Offline
Цитата AsYa132 ()
Об’єм інформації          Не варто перевантажувати слайд інформацією (одночасно запам’ятовується не більше 3-х фактів, висновків, визначень). Найбільша ефективність досягається тоді, коли ключові пункти відтворюються по одному на кожному окремому слайді.
 Абсолютно согласна))

Додано (19.11.2013, 10:13)
---------------------------------------------

Цитата Ирка ()
Лазерні принтери для дому Переваги лазерних домашніх принтерів
Більш якісний друк порівняно зі струминними принтерами
Як правило, швидкість друку вище, ніж у струменевих принтерів
На одному картриджі лазерний принтер може працювати набагато довше струменевого

Недоліки лазерних домашніх принтерів
Вартість лазерних принтерів завжди вище струменевих
Складність у заправленні і обслуговуванні.
У тебя есть принтер дома?
 
Smile=)Дата: Вт, 19.11.2013, 11:13 | Повідомлення # 32
Сержант
Група: Зареєстровані
Повідомлень: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Цитата YDarina ()
Головне, аби презентація легко споглядалася.
Я согласна с тем, что для презентаций важен вид. Чем интересней оформление - тем больше внимания аудитории.  biggrin
 
ИркаДата: Вт, 19.11.2013, 11:17 | Повідомлення # 33
Сержант
Група: Зареєстровані
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Статус: Offline
Цитата Катя ()
Забороняється:  - зберігати картриджі без упаковки; 
- ставити картриджі вертикально; 
- перевертати картридж етикеткою донизу; 
- відкривати кришку валика і доторкатися до нього; 
- самому заповнювати використаний картридж.
 Я повністю згодна з записом Катерини. І навіть радила б усім дотримуватись цих заборон. Мені сподобався такий хід думок. smile

Додано (19.11.2013, 10:17)
---------------------------------------------

Цитата YDarina ()
У тебя есть принтер дома?
К сожалению нет sad
 
КатяДата: Вт, 19.11.2013, 11:19 | Повідомлення # 34
Сержант
Група: Зареєстровані
Повідомлень: 11
Репутація: 2
Статус: Offline
Цитата Ирка ()
Лазерний принтер (англ. laser printer) — один з видів принтерів, що дозволяє швидко виготовляти високоякіснівідбитки тексту і графіки на звичайному папері. Подібно до фотокопіювальних апаратів лазерніпринтери використовують у процесі ксерографічного друку, однак відмінність полягає у тому, щоформування зображення відбувається шляхом безпосередньої експозиції (освітлення) лазерним променемфоточутливих елементів принтера.
Я користуюся лазерним принтером дома,але я ним не задоволена.Він не працює так,як потрібно.Проти Іриного тексту нічого проти немаю. yes
 
AsYa132Дата: Вт, 19.11.2013, 11:20 | Повідомлення # 35
Сержант
Група: Зареєстровані
Повідомлень: 12
Репутація: 2
Статус: Offline
Цитата Ирка ()
Лазерний принтер (англ. laser printer) — один з видів принтерів, що дозволяє швидко виготовляти високоякіснівідбитки тексту і графіки на звичайному папері.
Я повністю згода з цим висловом щодо лазерного принетра. Лазерні принтери є швидкісними. Я у будь-якому випадку обрала би лазерний. В нього багато плюсів. Лазерні принтери економічніші, ніж струменеві.Вони мають більшу швидкість, оскільки промінь лазераможе пересуватися значно швидше. Тому я згодна з думою Ірини.
 
ИркаДата: Вт, 19.11.2013, 11:21 | Повідомлення # 36
Сержант
Група: Зареєстровані
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Статус: Offline
Цитата AsYa132 ()
Мені важко уявити своє життя без принтера, завжди є потреба в ньому, особливо в наш майже у всіх він є. Але виникає друге питання який краще? На мій погляд це все ж таки лазерний. Так як на сьогодні  цеє високоякісний та популярний тип принтерів, що використовує технологію фотокопіювання.
Лазерні принтери є швидкісними. Швидкістьвизначається часом механічного протягування аркуша та часом обробки даних, що
надходять з комп’ютера. В середньому швидкість складає 12-20 сторінок за хвилину. Роботалазерного принтера пов’язана з величезними обчисленнями, оскільки потрібно
обчислити координати кожної точки зображення.
AsYa дуже чітко і зрозумло виразила свою думку з приводу принтерів. Я погоджуюсь з її твердженням. ok
 
КатяДата: Вт, 19.11.2013, 11:21 | Повідомлення # 37
Сержант
Група: Зареєстровані
Повідомлень: 11
Репутація: 2
Статус: Offline
Цитата Ирка ()
У тебя есть принтер дома?
Есть.Толку вот только от него нету.Только место занимает.
 
AsYa132Дата: Вт, 19.11.2013, 11:25 | Повідомлення # 38
Сержант
Група: Зареєстровані
Повідомлень: 12
Репутація: 2
Статус: Offline
Цитата Ирка ()
Лазерні принтери для дому Переваги лазерних домашніх принтерів
Більш якісний друк порівняно зі струминними принтерами
Як правило, швидкість друку вище, ніж у струменевих принтерів
На одному картриджі лазерний принтер може працювати набагато довше струменевого.
Я звісно погоджуюсь з твоєю думкою, але в мене є недолік, щодо лазерного принетра. Якість друку кольорових напівтонових зображень, наприклад фотографій, нижченіж при струменевому друці. І звісно Лазерні принтери дорожчі за струменеві у середньомуутричі. Але мені теж лазерні подобаються більше.
 
КатяДата: Вт, 19.11.2013, 11:25 | Повідомлення # 39
Сержант
Група: Зареєстровані
Повідомлень: 11
Репутація: 2
Статус: Offline
Цитата valeriakoliada ()
Правила эксплуатации принтеров. • Перед началом установки картриджа изучите инструкцию. Производители постоянно совершенствуют технику, и Ваш опыт мог просто устареть.
• Изучите, с какими расходными материалами может работать данный принтер. Используйте при любых условиях только их. • Никогда не пытайтесь использовать в принтере мятую бумагу. Не получится!
• Следите, чтобы на листах бумаги не было скрепок!
• Подключение принтера и установку всех необходимых для работы программ выполняйте строго по приложенной инструкции! Нельзя подключать кабель при включенных компьютере или принтере. Спровоцированные такими действиями неисправности лишают Вас права на все гарантии.

Матричные принтеры
• Не пытайтесь вручную подмотать бумагу на включенном принтере.
• Используйте только качественные новые ленты.

Струйные принтеры
• Во избежание возможного высыхания печатающей головки, не оставляйте устройство совсем без работы на длительный период. Печатайте не реже раза в 5 – 7 дней.
• Пользуйтесь лишь оригинальными или рекомендованными «расходниками».
• Регулярно обеспечивайте принтеру сервисное обслуживание. Чернила и пыль неминуемо приводят к образованию грязи.
• После снятия старого картриджа, немедленно устанавливайте новый и производите печать, чтобы выгнать из сопел попавший воздух.

Лазерные принтеры
• Заправку картриджей необходимо доверять исключительно специалистам сервисных организаций! Не пытайтесь выполнять ее самостоятельно. Неправильная заправка картриджа чаще всего чревата серьезными поломками, стоимость устранения которых несоизмерима со стоимостью услуг по заправке.
• Регулярное обслуживание в сервисном центре должно стать правилом. За внимательное и бережное отношение техника «отблагодарит» Вас долгой надежной работой. Причем, правила, которые необходимо при этом соблюдать, достаточно просты
Валерія написала дотепні правила щодо користування принтерів. respect
 
AsYa132Дата: Вт, 19.11.2013, 11:27 | Повідомлення # 40
Сержант
Група: Зареєстровані
Повідомлень: 12
Репутація: 2
Статус: Offline
Цитата Катя ()
Есть.Толку вот только от него нету.Только место занимает.
Да уж это самое печально, особенно, что касается семинаров(
 
ИркаДата: Вт, 19.11.2013, 11:28 | Повідомлення # 41
Сержант
Група: Зареєстровані
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Статус: Offline
Цитата YDarina ()
Стикеры бывают: Гарантийные — изготавливаются для контроля несанкционированного вскрытия на специальной пломбовой или саморазрушающейся бумаге и соединяют статичную и подвижную часть упаковки. Основное свойство гарантийных стикеров — разрушение при отклеивании.
Идентификационные — выпускаются для маркировки товара с номерной и штрих-кодовой персонализацией, которая позволяет получить информацию о товаре, характеристику продукции в электронном виде.
Инвентарные — применяются для учёта продукции на складе, содержат номерную или штрих-кодовую персонализацию. Этот вид стикеров также даёт возможность классифицировать продукцию при складировании.
Датированные — это стикеры для товаров со сроком годности или гарантийными сроками. На таком стикере содержится номер серии, пробел для даты выпуска и другая необходимая информация. Иногда выпускают стикеры малыми партиями без информации — чтобы можно было заполнить вручную.
Дійсно існує багато видів стікерів. І у кожного з них своє призначення. Я вважаю що вони відіграють також важливу роль у багатьох видах роботи та допомагають в процесі виконання різноманітних завдань. Підтримую Дарину. smile hands
 
КатяДата: Вт, 19.11.2013, 11:28 | Повідомлення # 42
Сержант
Група: Зареєстровані
Повідомлень: 11
Репутація: 2
Статус: Offline
Цитата AsYa132 ()
Оформлення слайдів:   Стиль        
   Дотримання єдиного стилю оформлення. Уникати стилів, які можуть відволікати увагу від самої презентації. Допоміжна інформація (кнопки керування) не повинні переважати над основною інформацією (текстом, ілюстраціями). 
Фон          
   Стимулюючі (теплі) кольори – збуджують і діють як подразники (червоний, жовтогарячий, жовтий). Дезінтигруючі (холодні) – заспокоюють, викликають сонливий стан (фіолетовий, синій, блакитний, синьо-зелений, зелений) Нейтральні кольори: світло-рожевий, жовто-зелений, брунатний. 
Використання кольорів    
   На одному слайді рекомендується використовувати не більше трьох кольорів: один для фону, один для заголовку, один для тексту. Для фону та тексту слід використовувати контрастні кольори . Оптимальне поєднання кольорів шрифтів і фону: білий на темно-синьому, чорний на білому, жовтий на синьому. Кольорова схема повинна бути однаковою для всіх слайдів. 
Анімаційні ефекти       
   Доцільно використати можливості комп’ютерної анімації для представлення інформації на слайді. Не варто зловживати різноманітними анімаційними ефектами, вони не повинні відволікати увагу від змісту інформації на слайді.
   Мені подобається твій хід щодо оформлення слайдів. hands
 
VladlenДата: Вт, 19.11.2013, 12:16 | Повідомлення # 43
Сержант
Група: Зареєстровані
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: Offline
Цитата Катя ()
Кожен відтиск з друкарської форми вважається авторським твором.
Чому відтиск вважався авторською роботою?


Повідомлення відредагував Vladlen - Вт, 19.11.2013, 12:16
 
YDarinaДата: Ср, 04.12.2013, 20:34 | Повідомлення # 44
Сержант
Група: Зареєстровані
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Статус: Offline
Цитата Vladlen ()
Цитата Катя ()Кожен відтиск з друкарської форми вважається авторським твором.
Чому відтиск вважався авторською роботою?
Да потому, что это колоссальная работа и наверняка, пусть и был общепринятый порядок действий, у каждого был свой способ или что-то подобное
 
PitersДата: Ср, 04.12.2013, 23:31 | Повідомлення # 45
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 91
Репутація: 8
Статус: Offline
Цитата Vladlen ()
Чому відтиск вважався авторською роботою?
У цій технології художнє зображення можна побачити тільки у відтиску-відбитку. Відтисків робилося мало (1-5). З кожним відбитком якість зображення погіршується.
 
Форум » КиМУ » Комп`ютерні видавничі технології » Про Комп`ютерні видавничі технології
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:


Усі права захищені. Copyright Сайт "Зерна" © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz